Ale něco chybí, zatím nemáte zázemí na odpočinek

Categories:

Nechali jste si navézt zeminu a nyní myslíte na budoucnost a vysazujete ovocné dřeviny, zeleninu a vaše děti vám zdatně pomáhají. Jenže stavbaři staví, dělají omítky a vy nemáte na pozemku místečko, kde byste se posadili a v klidu snědli svačinu z domova. V kanystru si sice vozíte vodu na mytí, ale ta pravá hygiena vám chybí. Co dělat, už se staví druhý rok a ještě nějakou dobu bude trvat, než si začnete zařizovat své obyvatelné zázemí.

Toaleta na kolečkáchByla by tady jedna rada, kromě maringotky popřípadě zahradního domečku můžete mít mobilní dům Design 13×4,2 m http://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/design-13×4-2m-akcni-633/. Ten vám zaručí náležitý komfort a užitek. V klidu se najíte vy i vaše ratolesti a to díky komplet vybavené kuchyně, kde nechybí myčka, lednička, trouba, digestoř ani plotýnková indukční deska. Také máte, celá rodina možnost se umýt, vždyť se pohybujete na staveništi, kde je jen navezená zemina a terén vhodný na pořádné galoše. Umyjete se v moderní koupelně v mobilním domku, kde je sprchovací kout, umyvadlo se skříňkou, bojler, ale také i žebříkový topný sušák, kde si usušíte mokré věci. Potom si vy i vaše děti můžete odpočinout na několika pohovkách, které toto zázemí na 50m², poskytuje.

Mobilní dům v přírodě Ano, tento mobilní dům obchodně zvaný mobilheim, by byl pro vás řešením. Máte ho umístěný na místě, kde stavbařům nevadí, můžete učit své děti, jak se vše vysazuje, v klidu si udělat oheň a na něm opéct báječné špekáčky. Děti se zašpiní a znečistí vaše vozidlo při cestě do vašeho vzdáleného domova? Nevadí, v koupelně je také pračka a sušák, vyperete, dáte sušit a v klidu můžete v domku přespat. Pokud je zima tak si přece zatopíte, máte několik topidel, sami jste si je vybrali. Nemusíte se nikde honit a v klidu zde můžete trávit celé své víkendy, protože už máte své zázemí s veškerým luxusem. Takže zatímco váš nový dům se dostavuje, vy můžete jezdit na kolech po okolí svého nového bydliště, kde se samozřejmě po kolaudaci domu nastěhujete. Sice opustíte svůj byt v městě, ale další život ve zdravém vesnickém prostředí vám to vynahradí. A co s mobilheimem, až bude vše hotovo? Můžete ho prodat, nebo nechat jako ubytování pro hosty.