Autožárovky pro každodenní osvětlení vozovky

Jakmile sedneme za volant, než začneme řídit a rozjedeme náš vůz, musíme provést několik úkonů, které souvisí s bezpečností naší a dalších účastníků silničního provozu. Měli bychom si spravit sedačku, nastavit výši tak, aby vše odpovídalo našim potřebám, porovnat zrcátka a především rozsvítit světla. Některá vozidla to v dnešní době už provádí automaticky, což je v našich končinách poměrně výhoda, protože právě u nás v České republice je nezbytné svítit ve dne i v noci. Tato povinnost je dána zákonem.automobil audi na kraji silnici v přírodě s rozsvícenými světly

Kvalitní osvětlení ve dne i v noci

Abychom viděli dostatečně na silnici před námi a to za každého počasí, za jakýchkoliv povětrnostních podmínek, ve dne nebo i v noci a byli dostatečně vidět i vozidly, kteří jezdí do protisměru nebo jedou za námi, k tomu jsou zapotřebí samozřejmě světla.
Autožárovky musíte mít také v povinné výbavě vozidla. Nejedná se o žádnou legraci, ale o nezbytnou součást každého vozu.
Žárovka h4 Light Park je vhodná do všech předních světel automobilů různého typu.automobil uvnitř, volant, který někdo drží, rádio a světlo venku

V případě autožárovek do předních světlometů si můžete vybírat ze tří základních typů:

  • Cool blue intense
  • Silverstar 2.0
  • UltraLife H1

Tyto produkty jsou vhodné do předních světel, a samozřejmě také do povinné výbavy, kterou máte například v kufru automobilu. Každý produkt je něčím výjimečný. Ovšem všechny jsou vyráběné společností Osram, což značí kvalitu a spolehlivost výrobku. Navíc produkty jako Silverstar nové verze 2.0 mají prodlouženou životnost až o dvojnásobek předchozí verze a například UltraLife má až trojnásobnou životnost oproti běžným typům světel. Cool blue intense se zase vyznačuje čirým až jasně zářivým světlem, které se jen tak nevidí, ale stává se v posledních letech velkým hitem a udává trend výjimečnosti.
Nepřetržité svícení by mělo být zárukou vyšší bezpečnosti, které vám světlo samozřejmě poskytuje. Vyšší bezpečnost je při dnešních situacích na silnicích velice důležitá. Každý řidič by proto měl dbát na to, aby dostatečně viděl na silnici před sebou a mohl v jakémkoliv případě včas zareagovat.

Share