Hubnutí s bílkovinami jde velmi rychle

Categories:

Slyšeli jste o záhadné proteinové dietě https://www.prodietix.cz a zajímalo by vás, co vám může tento způsob stravování nabídnout? Bude to rychlé hubnutí nebo snad nárůst svalů? Ať už jste jenom zvědaví nebo skutečně hledáte nějakou možnost, jak mít krásnou postavu bez obtíží, je nutné znát alespoň základy proteinové diety.

guláš

O co vlastně jde?

V podstatě jde o způsob stravování, kdy přijímáte vysoké dávky bílkovin na úrok tuků a sacharidů. Co to pro tělo znamená? V případě, kdy svému tělu odepřete sacharidy a tuky, bude muset začít brát energii ze zásob, což znamená z uložených tuků. Z logiky věci vyplývá, že vaše tělo bude hubnout, avšak svaly https://knihy.abz.cz/obchod/svaly vám ubývat nebudou. To díky vyššímu příjmu bílkovin, které budou vaše svaly vyživovat tak, abyste hubnuli pouze tuky, a nikoliv svalovou hmotu.

Je to zdravé?

Další otázka, na kterou je nutné znát odpověď. Při dietě tohoto typu se vaše tělo dostane do takzvané ketózy. To znamená, že bude mít nižší příjem sacharidů, než je běžné. Pro někoho to může být impuls pro srovnání hormonů či pro celkovou obnosu zdraví. někomu však může tento režim naopak uškodit. Z krátkodobého hlediska vám však tento stav nemůže uškodit, a proto je žádoucí, abyste vyzkoušeli, jak na vás bude samotná ketóza působit.

vajíčka

Jaké další výhody tohle stravování má?

  • Velká úspora času díky předpřipraveným pokrmům
  • Budete jít chuťově vyladěná a nutričně vyvážená jídla
  • Vašemu tělu nebude nic chybět, neboť strava zahrnuje vše potřebné
  • Budete se cítit dobře, neboť vaše tělo bude kompletně pročištěné

Ano, nemá to jen samé výhody, neboť než se dostanete do příznivého stavu, budete zažívat abstinenční příznaky z nedostatku pečiva, příloh a obecně všeho, v čem se nachází větší množství sacharidů. Jedná se však pouze o přechodný stav, a proto se není třeba čehokoliv obávat.