Nefunguje u vás sex?

Categories:


Jen naprostému minimu lidí funguje vztah bez sexu. Zejména v dlouhodobém vztahu je potřeba pečovat i o intimitu, která se s přibývajícími roky vytrácí. To že už po sobě lidé neskočí sotva se vidí ve dveřích od bytu je naprosto normální. Zpočátku jsou partnerské vztahy hodně postaveny na sexualitě, ale později je potřeba řešit bydlení, rodinu a péče o děti a všechny povinnosti okolo domácnosti člověka unaví, proto sex není co býval.

pouta na ruce

Nejen únava je zabijákem vztahů
I přes únavu je potřeba si občas najít čas na nějaké intimní hrátky, protože utužují a udržují vztahy. Jenže únava není zdaleka jediným problémem, který páry musí řešit. Zdravotní indispozice jsou další zabiják intimity, což může vést až k rozchodu. Únava je jedna věc, ale ztráta chuti na sex nebo ztráta přitažlivosti je daleko horší. Muži mívají problémy s erekcí, na které brkávají Viagru, která dokáže přivodit erekci a umožnit tak styk. Ale o u žen?

Ani ženy to nemají snadné
I u žen se mohou objevovat problémy, které jim znemožňují intimní život. Jedním z nich je ztráta chuti na sex a suchost v intimních partiích. Je možné používat různé lubrikační gely a nebo dokonce přípravky které podporují zvlhčení intimních partií, ale jejich používání není moc komfortní a ani přitažlivé. Je lepší používat přípravky, které dokážou zvýšit chuť na sex i vlhkost. Dámská Viagra toto dokáže. Je k dostání volně na internetu protože jde o doplněk stravy a nikoliv o lék na předpis, který koupíte jen v lékárně.

sexy pár

Zastavte úpadek vašeho intimního života a postarejte se o to, abyste spolu zase spali jako dříve. Nejde jen o samotný akt ale právě o intimitu, která je pro každý vztah velice důležitá. Díky přípravkům pro ženy může být váš sexuální život opět tam kde byl ještě nedávno. I přes všechny povinnosti a únavu to může být zase divoké jako na začátku.