Pomůžeme Vám s péčí o Váš bazén

Categories:

Velká spousta lidí si představuje, že do bazénu prostě vhodí nějaké ty chlorové tablety, že sem tam zapnou filtraci a o bazén bude postaráno. Ale tak tomu bohužel není. Pokud chcete, aby Vám Vaše bazénové zařízení sloužilo po dlouhá léta, a aby jeho obsah byl vhodný ke koupání a nezměnil se v nevzhlednou páchnoucí břečku, je potřeba učinit trochu více opatření.

Velmi důležitým faktorem pro každého majitele bazénu by měly být hodnoty PH vody. Tento faktor, totiž opravdu hodně ovlivňuje kvalitu obsahu celého bazénu a také samozřejmě i vliv na celé bazénové zařízení. Pokud jsou tyto hodnoty v nerovnováze, tak se může stát, že Vám na stěnách a dně bazénu začnou růst zelené či hnědé řasy, protože budou špatně fungovat chlorové přípravky nebo, že Vám některé části Vašeho bazénového zařízení začnou rezivět.

Ano, to všechno může mít na svědomí nesprávná hodnota PH vody. Takže už při prvním napouštění Vašeho bazénu proveďte kontrolu za pomocí testeru a samozřejmě ihned přistupte k opatření, pokud zjistíte, že tyto hodnoty nejsou ve správných výškách. K tomuto účelu pro Vás máme připraven přípravky, jak ke zvýšení těchto hodnot, tak k jejich snížení. Přípravky PH plus a PH mínus najdete v naší široké nabídce v kapalné i granulované formě v různě velkých baleních a to ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek.
Kromě toho, že musíte bazén zkontrolovat už při jeho napouštění, měli byste kontrolu PH vodyprovádět pravidelně alespoň každé dva týdny. Kvalitní a spolehlivé testery vhodné k tomuto účelu také naleznete v naší rozmanité nabídce a to v tabletové i v kapkové podobě. Je jen na Vás, který druh si vyberete nebo který používáte raději.
Každopádně díky našim přípravkům bude péče o Váš bazén snadná, rychlá a hlavně kvalitní a spolehlivá.