Posouváme vás nahoru už devátý rok

Categories:

Na které stránky si zákazník klikne spíše, když se mu zobrazí výsledek vyhledávaní? Na stránky, které jsou označené jako placená reklama nebo na ty, které se objeví na prvních pozicích bez reklamního označení? Jistě na ty druhé! Jak zajistit, abyste i vy byly zobrazováni na místech, které zaručují nevyšší návštěvnost? Nevíte? My víme a pomůžeme vám!

dohoda

Krok první
Nejdříve se musíme zaměřit na samotný obsah vašich internetových stránek. Je třeba vytipovat několik klíčových slov, která vedou na vaše stránky. S jejich pomocí se upraví obsah prezentace a provede se SEO analýza, která dá odpověď na otázku, zda je nastavení správné. Zmíněná úprava se provádí pouze jednou, na začátku spolupráce. Dále je nutné zajistit dostatek zpětných odkazů, které přivedou na vaše stránky nové zákazníky a zajistí vysokou návštěvnost. Vysoká návštěvnost vás automaticky posouvá na přední pozice ve vyhledávačích.

Krok druhý
Druhý krok se provádí mimo vaše internetové stránky. Na partnerských webech, které jsou tematicky zaměřeny jsou zveřejňovány PR články s odkazem na vaše stránky. Jistě je zřejmé, že této činnosti je třeba se pravidelně věnovat a každý měsíc zveřejňovat nové články.

Krok třetí
Zajištění kompletní správy je nejlepší cestou k úspěchu. Kompletní služba je nejčastěji využívána u našich klientů a vede k nejlepším výsledkům. SEO optimalizace cena je určena podle toho, pro který typ služby se rozhodnete a podle celé řady dalších skutečností. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, a proto není možné dohledat tabulkový ceník. Můžeme vám však slíbit, že cena za naše služby je jen minimálním poplatkem oproti tomu, jak se vám zvýší zisky z obchodů, způsobené vyšší návštěvností stránek.

zvětšení

Nečekejte a kontaktujte nás na emailové adrese nebo na telefonním čísle. Již teď se těšíme na úspěšnou spolupráci v budoucnu.