Pověste podprsenky na hřebík! K šatům se nehodí

Určitě to taky znáte – plesy, společenské akce, ale třeba i pracovní pohovor. Přijde slečna – krásně oblečená – ale něco vám tam nesedí. No jasně dokonalý make-up, vlasy a ty úžasně šaty s výstřihem na zádech, ze které na vás křičí růžová podprsenka v horším případě se srdíčky nebo škaredě zapraná bílá.

Co s tím? Buď si vzít alespoň hezky vypadající podprsenku, která neudělá ostudu, nebo využít nespočet možností, které se zde nabízejí.

Bez podprsenky
Jasně pokud máte už nějaká ta léta za sebou, chápu, že se nechcete na veřejnosti vystavovat bez opory ňader (pro vás níže uvedu jinou alternativu), ale vy mladice – nemusíte se za nic stydět, je to normální. Kdysi to byla zcela běžná věc a ta, která vyšla ven v podprsence, byla za tu divnou.

Takže jednou za čas, když už jste si koupili ty krásné šaty či halenku s holými zády, obětujte se. Budete vypadat sexy, muži to ocení a vám se uleví. Navíc vás nebude nikdo pomlouvat, že vám jde vidět podprsenka.

„Samodržky“
Samodržící spodní prádlo je velmi oblíbené. Zde máte několik druhů, ze kterých si můžete vybrat:

·         Pouze malé nálepky, které zakryjí bradavky a blízké okolí
·         Nalepovací košíčky, které prsa nadzdvihnou a zpevní
·         Klasická podprsenka bez ramínek a zadního zapínání (končí cca na boku těla pod rameny)

Nemůžu říct, která z alternativ je ta nejlepší, protože každému vyhovuje něco jiného. Některým ženám dokonce sedí pouze jediný typ a ostatní ji například nedrží.
Hlavně si prosím nekupujte silikonové prodlužovací zapínání! Zpotíte se a znenadání nebude průhledné ale nechutné. Myslete na to.

Podprsenka jako ozdoba
Jestli se vám ani jedna z rad nelíbí, je zde tip poslední. Podprsenku přiznejte, ale pouze v případě, že jste si zakoupili nějakou ozdobnou, která slouží tomuto účelu. Vždy myslete na to, k jakému outfitu si ji berete, zda se k němu hodí a nebojte si jich pořídit více. Starejte se o ně, aby nebyly špinavé a zaprané, to pak nevypadá vůbec hezky. A snažte se je sladit s barvou šatů, ať to není jako pěst do očí.