Skříň, která zapadne do našeho snu

Categories:

Mnohdy máme různé představy o tom, jak si zařídíme vlastní bydlení. Je pravdou, že naše sny se někdy rozplynou a v podstatě ani nevíme jak. Nebo vlastně ano, pokud se budeme soustředit na klasickou tržní nabídku sériově vyráběného nábytku. Jenomže zakoupit si nábytek jde také tak trochu jinak a nemusí to ani zruinovat náš rodinný rozpočet, jak si mnozí myslí. Důkazem jsou toho skříně na míru Sten skříně, které dokážou skutečně překvapit svým provedením.vestavné skříně na míru do kuchyně
Jak vybíráme vhodnou skříň?
Někdy je třeba, aby zasáhl odborník a poradil, jelikož velice efektivní mohou být vestavěné skříně, které jsou udělané přesně na míru. A aby byly skutečně na míru, tak si lze vybrat nejen materiál, barvu nebo provedení dvířek, ale také dekoraci, která bude do vybraných prostorů nejlepší.

  • Rozměry skříní by neměly být příliš velké, výška maximálně 280 cm by měl být horní strop. Je pravdou, že staré stavby mají poměrně vyšší stěny, ale poté je lepší řešit výšku nástavcem. Hloubka bude spíše záležet na volném prostoru a také podle toho, jaká zvolíme dvířka, zdali posuvná nebo otevírací.
  • Pokud bychom měli na výběr z materiálu na rám, tak rozhodně hliník by měl zvítězit. Je totiž lehký, podporuje tichý posuv dveří a má i delší životnost, než například ocel.
  • Rozhodně se vyplatí obrátit na dodavatele nebo výrobce skříní na míru, kteří mají nejen bohaté zkušenosti, ale především dostatečný materiál, který poté mohou nabídnout nejen v různých dekorech, ale i provedení či barvách. Poté si lze snadno pořídit skříň podle svých představ nebo ostatního nábytku prakticky kamkoliv.

vestavná skříň do pokoje

Skříně rychle a levně

Rozhodně všechno jde, ale i tak bychom se měli nejdříve zamyslet, co od tohoto kousku nábytku očekáváme. Jak chceme, aby vypadal a případně jak ho také trochu vylepšit. Poté již není problém se obrátit na výrobce a pustit se do práce. Všechno přeměřit, vybrat materiál, jaká budeme chtít dvířka a jak by měla fungovat. Není problém se domluvit i na praktických doplňcích do skříní, které nám pro změnu usnadní držet pořádek a přehled uvnitř.