Ubytování Lednice a okolí vám zpříjemní chvíle

Categories:

Krásy jižní Moravy nestačí poznávat pouze jeden den a tak se zajisté rádi zdržíte a prožijete tady krásný víkend či pár další dní.
Stačí navštívit třeba překrásnou obec Lednice na jižní Moravě, která je součástí vinařské tradice a leží pouhých 14 kilometrů od Mikulova. A co víc, pyšní se nádherným a populárním zámkem, který je i na seznamu UNESCO a vyjímá se v Lednicko-valtickém areálu.
Kromě toho si můžete užívat opravdu nádhernou přírodu, která doslova láká k procházkám. Za pozornost stojí také přímo zámecký park a další prvky, které z tohoto areálu dělají naprostý unikát.

zámek Lednice

A vzhledem k tomu, že se nacházíte na jižní Moravě, která vyniká také tradičním vinařstvím, tak nelze zapomenout navštívit tradiční vinné sklípky a ochutnat skvělá moravská a další vína.
A abyste si to vše mohli dokonale užít, tak v tom vás podpoří komfortní ubytování Lednice a okolí lednice.galant.cz, díky kterému získáte příjemné zázemí.
Moderní pokoje s historickým nádechem
Je až neuvěřitelné, jak lze skloubit design moderní s tím historickým a vytvořit tak úchvatné prostředí pro své hosty.
Čekají na vás opravdu jedinečné chvíle strávené v příjemném prostředí komfortně zařízených pokojů a můžete si vybírat hned z několika druhů, které do puntíku splní vaše potřeby.

hotelový pokoj

Nudit se rozhodně nebudete, protože si volné chvíle můžete zpříjemnit třeba v privátním wellness a užívat si saunu, bazén, vířivku i masáže.
A když dostanete chuť na skvělé víno, tak stojí za to navštívit i soukromý vinný sklípek a vychutnat si skvělá vína zdejší produkce.
Samozřejmostí je parkování zdarma, připojení k WiFi a také stravování, o které se postará restaurace, která je součástí veškerých služeb a nabízeného komfortu. Užijete si příjemné chvíle strávené s partnery, rodinou, přáteli či dokonce s kolegy, protože jde o zázemí vhodné i pro firemní a další akce.