Co mají muži v sexu nejraději a co nesnáší?

Každý muž je povahově jiný, ale co se týká, vzrušují je podobné věci, ale také je některé věci od sexu spolehlivě dokážou odradit.
Věděli jste například, že český muž potřebuje na vyvrcholení v průměru tři až čtyři minuty, nebo že 50 % všech mužů má rovný penis, 25 procent má penis ohnutý vlevo a zbylým 25 % ukazuje penis vpravo, nebo třeba že každému desátému muži by stačila tisícovka, aby se vyspal s nějakou nesympatickou ženou? Docela zajímavé informace o našich „pánech tvorstva“ a studie jich prokázaly ještě mnohem víc. Mimochodem velké procento mužů, ač je to možná k nevíře, se nedokáže milovat bez lásky.
socha milenců
Čím můžete partnera spolehlivě od sexu odradit?
1) Muži opravdu nemají rádi, když zrovna před nebo při milování začnete řešit svoje spodní prádlo, ano, většina pánů si potrpí na hezké, někteří na krajkové prádlo, ale opravdu ve chvíli, kdy mají erekci, je nezajímá, jestli máte červené kalhotky sladěné s podprsenkou, myslí v tu chvíli na jedno – že prádlo stejně půjde dolů.
vzednutá sukně
2) Neřešte také svou postavu – je to asi nejhorší, co můžete udělat, když se partnera zeptáte na něco, ohledně své postavy, právě, když má erekci, téměř ve stejném okamžiku ho totiž přejde na milování chuť, musíte si uvědomit, že si Vás vybral takovou, jaká jste, taková ho vzrušujete, a to, že máte nějaký špíček navíc, je mindrák ve Vaší hlavě, jistěže ho můžete řešit, ale určitě ne v posteli.

3) Snažte se být přirozené, muži opravdu nemají rádi, když budete v posteli „ležet jako prkno“ a nenapadne Vás ani trochu být aktivní, aktivní by měli být oba partneři, ale nemůžete nechat veškerou aktivitu jen na muži, to samé platí u mluvení, můžete muži říct, co se Vám líbí a co máte ráda, to mají rádi, ale zase to s tím mluvením nepřežeňte, spolehlivě ho odrovnáte větou: „Jana z práce říkala, že s manželem zkoušeli takovou nebo makovou praktiku“, to je jako kdybyste mu vrazila nůž do srdce.
žena za mužem
4) A co mají naši pánové v sexu nejraději?V první řadě je jasné, že přesný opak toho, co je popsáno výše, a také mají rádi, když nejen v posteli, ale už než se do ní vůbec dostanete, přeberete iniciativu Vy, vydráždíte ho například v kuchyni apod., také mají rádi, když se jich na to zeptáte, co si vlastně při sexu přejí, pokud to bude „v normálu“, tak i pokud mu jeho přání splníte.