Instagram – jak z něj mohu stáhnout video?

Categories:


Instagram je sociální síť, která původně sloužila především pro přidávání obsahu v podobě fotek. Tato služba je k dispozici i v dnešní době, ale rozšířila se o spoustu dalších funkcí, které uživatelé výrazně oceňují. Na Instagramu můžete kromě obrázků a fotek nahrávat také krátká videa s nejrůznějším obsahem, dále pak stories, krátký obsah který po 24 hodinách mizí a podobně.

sociální sítě

Na Instagramu je obsah opravdu rozličný. Vzhledem k tomu, že se jedná o sociální síť, která dříve sloužila primárně pro přidávání obrázků a fotografií, najdete tu spoustu umělců, kteří zde prezentují svá díla, ať už malíři, fotografové či třeba grafici. Dále zde najdete samozřejmě spousty a spousty profilů uživatelů, kteří dávají na Instagram zážitky ze svého běžného života. Dále tu můžete najít profily mnoha zpěváků, zpěvaček, hudebních kapel, herců a dalších celebrit. Takto má jejich fanoušek větší šanci s ním být v bližší interakci. Dále zde najdete spousta influencerů, kteří zde tvoří svůj obsah, komunikují se svými sledujícími a v neposlední řadě zde tvoří reklamu na různé produkty a služby.

instagram

Jelikož se v posledních letech vyrojilo na Instagramu více videí než tomu bývalo dřív, přirozeně se i zájem uživatelů přesunul na Instagram z jiných platforem, například z YouTube, což je platforma, která primárně slouží právě pro sledování videí. Tento posun Instagramu tedy vznesl i otázku, jak můžeme stáhnout video z Instagramu do svého zařízení, pokud ho chceme mít k dispozici? Jestli se chcete dívat na video i v off-line režimu, či se bojíte, že ho tvůrce dříve nebo později smaže, nezbude vám nic jiného, než ho stáhnout. Samozřejmě byste ho neměli šířit nikde dál bez autorova souhlasu ani ho rozhodně vydávat za vlastní dílo.

Jak na to? Použijte Instagram video download, který slouží ke stahování videí z Instagramu. Do kolonky určené pro hypertextový odkaz vložíte odkaz na požadované video a během pár vteřin bude pro vás k dispozici ke stažení a to naprosto zdarma. Přes tento stahovač můžete také stahovat z jiných sociálních sítí.