Novinky ve firmě

Vždycky jsem si říkala, že už mě opravdu nic nepřekvapí. Jenomže když jsem slyšela, že můj přítel bude kupovat IBC kontejner bez ventilu, tak jsem byla docela v šoku. Na co nám bude IBC kontejner, když nebude mít ventil? Tak jsem se raději podívala na zmíněné webové stránky schoellerallibert.com, kde jsem se podívala mezi novinky a produkty, co to znamená IBC kontejnery a ventil. A co to přesně je. A řekla jsem si, že ventil je přece ke každému kontejneru potřeba. Anebo ke každé nádobě. Jenomže jsem se dozvěděla, že i něco má své plusy a mínusy.

Kontejnery musí být pevné.

A když jsem se přítele zeptala, na co tohle bude potřebovat, tak mi řekl, že to potřebuje do své práce. Dále jsem se raději nezajímala, protože vím, že přítel pracuje ve skladu, a ještě má druhou práci tam, že pracuje na zahradě a udržuje trávník v parku. Tak že by to třeba potřeboval tam? Na nějaké nářadí nebo na trávu či vodu? Možnosti jsou různé, na co by partner IBC kontejner s ventilem nebo bez ventilu využil. A nevím, na co mu bude například zmíněný IBC kontejner s ventilem, když taky má už více problémů, takže absolutně nechápu, co ho k tomu vede.

Kontejnery se převáží i na lodi.

Později jsem se taky dozvěděla, že právě jeho otec má tyto IBC kontejnery taky. Jenomže proč, když tam je otvor na ventil? Nechápu, k čemu potom ten IBC kontejner je. Podívala jsem se tedy ještě za přítelem do práce, kde jsem to potom pochopila. Ono je to vlastně praktické, když tam potřebujete do kontejneru něco dát a není tam ten ventil. A jsou to opravdu velké novinky, které je třeba zmínit, protože někomu tohle ušetří opravdu mnoho námahy a práce, ale taky penězům. A kdyby bylo na vás, tak jaký IBC kontejner byste si vybrali? Máte mnoho možností a taky záleží, na co byste IBC kontejner využili. A hlavně taky si dejte záležet na tom, abyste si zajistili pouze kvalitu.