Pár tipů, jak vypadat krásně

Categories:


My ženy víme, jak to máme, když jde o módu. Musíme projít všechny obchody abychom sehnali to co nám přesně sedne. Někdo má rád uplejší oblečení někdo zase volnější. V kabince si zkoušíme šaty na ples, ale pořád si říkáme, že nám něco chybí? Jistě že ano chce to vybrat vhodnou kabelku boty a doplňky.
Děti v přírodě
Musíme ale myslet na to, že v nich budeme celý večer, a nejen sedět, a proto vybíráme tak abychom se cítili pohodlně. Je jasné že když žena umí chodit v botech na podpatku tak nemusí mít strach, že to nezvládne. Můžeme si ale koupit i nízké nebo baleríny ve kterých nám bude pohodlně.

Jak vybrat doplňky?

Zaměřit se musíme hlavně na barvu šatů ve kterých budeme večer zářit a podle toho vybíráme náhrdelník, náušnice, náramek a kabelku. Vše by mělo ladit k sobě. Pokud máte černé šaty hodí se k nim červená barva, aby vás to rozzářilo. Je ale pravda že třeba bílou nic nezkazíme ta se hodí ke všem barvám.

 Kalhoty a boty

Dnešní slečny si rádi oblékají minisukně k tomu krátké tílko a vyráží tak ven za kamarády. Hodně jim záleží na tom, jak vypadají, aby nedělali ostudu. Vypadá to sice opravdu pěkně pokud má na to žena postavu. Dříve to tak nebylo nosili se dlouhé šaty nebo sukně vlasy byli vždy krásně upravené bud vyčesané nebo udělané lokny a moderní byl i krátký sestřih. Muži to mají podobně dříve nosili hlavně sako a starali se o sebe i o svůj vzhled. Dnes je ale u nich moderní nosit tepláky které jim pomalu spadnou na zem a vůbec jim to nevadí, protože podle nich je to vlastně cool. Vlasy mají, jak se zrovna ráno vzbudí a žádné účesy nepotřebují a tohle je dnešní móda. Jasně že každý nosí to, co se mu líbí a v čem se cítí dobře, a to je dnešní moderní doba ale podle některých kousků v obchodech to vypadá že se stará dobrá léta vrací a pomalu budeme chodit oblečené jako naše babičky a dědečkové.