Triphala je velmi účinná přírodní detoxikační směs ajurvédských bylin

Categories:

Lepší než káva – někteří lidé popíjí kávu pravidelně nejen kvůli výborné chuti, ale jako povzbuzující prostředek. Ten bohužel zvyšuje hladinu stresových hormonů a tak je rozumné pít kávu střídmě a hlavně v poklidu, nejlépe ve chvílích volna, nikoli v zaměstnání kvůli podávání vyššího výkonu (tím stres ještě paradoxně zvýšíte). Mnozí z vás ale už netuší, že káva je výborným antioxidantem, takže přece jen nějaké plus (u střídmého užívání) vykazuje.

Vrcholák-Triphala

Chcete-li však antioxidační aktivitu v těle ještě více zvýšit a podpořit především výraznou detoxikaci neboli očistný proces, sáhněte po směsi bylin Triphala. Je sestavená ze tří velmi silných antioxidantů Embiliky lékařské, Vrcholáku tříslovitého a Vrcholáku myrobalánového. Vytvoření kombinace právě těchto tří rostlin vychází z prastarých poznatků lékařů a léčitelů indické Ajurvédy. Lidé tehdy měli obrovskou intuici a cit rozpoznat a využít léčebných přírodních prostředků a také dosahovali skutečných úspěchů. Dokonce i Světová zdravotnická organizace musela uznat Ajurvédu za oficiální lékařský směr.

Terminalia Bellirica

Triphala https://www.nakliceno.cz/triphala/ se osvědčí u každého, kdo se chce vydat přírodní cestou k sobě samému. V průběhu života zanášíme náš organismus různým odpadním balastem, který se nezvládne vyloučit močí a stolicí či potem, a mnohdy se ukládá v tukové tkáni a na jiných místech v těle. Občasná detoxikace podpoří vyplavení usazenin, čímž se zlepší regenerace buněk a činnost orgánového systému. Po detoxikaci můžete pocítit více energie, eliminaci depresí a úzkosti, lepší adaptaci na stres, kvalitnější spánek atd.

Podmínkou je pouze dodržet správné dávkování a hlavně nezapomínat na změnu jídelníčku. Jestliže totiž budete dál holdovat bílému pečivu, průmyslově vyráběným sladkostem, alkoholu a fastfoodu a nezařadíte více ovoce, zeleniny, zdravých tuků, ořechů a semínek a luštěnin, bude detoxikační směs Triphala účinkovat jen slabě a krátkodobě.