Dřevěné hodinky

Categories:

Patříte mezi velké milovníky hodinek? Nosíte je každý den na ruce a když je zapomenete, připadá Vám, že Vám něco chybí a jste z toho celý den nervózní? Nebo patříte do skupiny lidí, kteří sice hodinky často nenosí, ale obdivují jejich krásu? už se řadíte k vášnivým nositelům nebo obdivovatelům, tyhle výjimečné hodinky si rozhodně nemůžete nechat ujít. Možná si říkáte, co je na hodinkách tak výjimečného? Jestli patříte k lidem, kteří mají rádi dřevo, tahle zpráva Vás určitě potěší. Proč? Jsou totiž ze dřeva! To ještě není všechno. Jsou ručně vyrobené, dělané s láskou, a proto také se jich stihne vyrobit zhruba 80-100 kusů ročně, protože i když se Roman snaží jich vyrobit více, má jenom jedny (i když zlaté) ruce jako my všichni ostatní smrtelníci.

drevene_hodinly_drevo

Zde se můžete podívat na stránky, kde naleznete Romanovi jedinečné hodinky a můžete si přečíst i jeho příběh, který popisuje Romanovu cestu výroby vlastních dřevěných hodinek, a taky zjistíte, že vyrobit úplně první funkční hodinky byla pro Romana pořádná „fuška“, ale zároveň zjistil, že ho to hrozně baví a proto se nikdy nevzdává. A co z toho plyne? Vaše sny se stanou skutečností, pokud Vy sami budete chtít a nebudete to vzdávat hned, jak se Vám něco nepovede. Bez ohledu na to, co Vám říkají ostatní si věřte, že to dokážete a ono to jednou určitě přijde a budete překvapení nejen Vy, ale i Vaše okolí a to to určitě stojí!

drevene_hodinky_drevo

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo by Vás cokoliv zajímalo a na stránkách jste to nenašli, neváhejte Romana kontaktovat Robswood, moc rád odpoví na Vaše dotazy! A ještě něco… Hodinky najdete nejen u Romana na e- shopu, ale také v kamenných prodejnách, takže pokud dáváte přednost kamennému obchodu, nechce se Vám nic kupovat na internetu, mám pro Vás dobrou zprávu! Stačí se jen podívat, kde se prodejna nachází, a hodinky jsou Vaše! Tak na co čekáte? Osobně si myslím, že si hodinky zamiluje každý a rozhodně to stojí za to!