Kdo jiný by měl mít největší radost z drobného dárku, než právě děti.

Categories:

Určitě všichni z nás jsou potěšeni, když dostanou nějaký dáreček. Může to být jen drobnost, ale v dnešním světě,kde je část lidí jen pod palbou svěřených úkolů, stresu a místo aby se mu dostalo nějakého ocenění od vedení, tak si vyslouží jen neoprávněné výtky. Šéf prostě neunese, že podnik neprosperuje tak, jak by si představoval, tak svůj neúspěch hází na bedra podřízených, kteří se mohou třeba přetrhnout ve své snaze, ale šéfovi stejně nestojí ani za vlídné slovo. A teď si představte, že takto frustrovaní vstoupíte třeba do banky, kde musíte vyřídit neodkladné záležitosti, jste unavení a nejraději byste zalezli pod deku a nikoho neviděli, chtěli byste raději rozmýšlet, kde se porozhlédnout po jiném zaměstnání, protože místo ocenění za dobře odvedenou práci jste stejně jen napadáni vedoucím.

reklamní předměty

A náhle, dejme tomu v té bance, kam jste přišli vyřídit to nejnutnější, vám dají dáreček. Jen tak pro nic za nic. Vy jste na ně měli nějaké požadavky, oni je vyřešili a ještě vám dali dáreček. Je to neskutečné. Tak vás to potěšilo, máte opravdu radost, i když víte, že reklamní předměty pro děti doma nevyužijete, že jsou prostě pro děti, které nemáte.A jsme u toho. Místo abyste se věnovali rodině, chtěli jste budovat kariéru, děti jste odložili, partnera jste odložili, jste sami a místo ocenění v práci…inu, škoda slov. Takže jdete k domovu už s úsměvem a pořád myslíte na to, že jste někde něco chtěli, báli jste se různých problémů, ale místo abyste museli řešit nějaké svízelné situace, dostali jste ještě dětské klipy na bločky, sady gum a fixů. Je jedno, že to vůbec nepotřebujete, ale tak vás to potěšilo a zahřálo u srdce.

reklamní předměty

Rovnou míříte k sestře, ta se na celou kariéru vykašlala, ačkoliv je mladší než vy, už má celkem odrostlejší děti, už chodí do školy. Matějovi a Sofince se ty dárečky budou určitě líbit. Jen co jste ve dveřích předala dárečky, hned vám Sofinka skočila do náruče a Matěj běžel mámě zvěstovat, že přišla ta nejhodnější tetička, kterou kdy viděl. Prostě z dárečků byla nakonec radost dokonce dvojnásobná.