Jak sehnat peníze na nemovitost snadno a rychle

Categories:

Sehnat peníze na nemovitost není vždy snadné. Mnohdy nemůžete veškeré své příjmy doložit, protože si často přivyděláváte brigádami, výpomocí, nebo máte příjmy zkrátka velmi nepravidelné. Někdy prostě jen zrovna měníte práci, kde víte, že dostanete hodně zaplaceno, ale bance tak krátká doba doložitelných příjmů prostě nestačí. I v normálních případech se v bance čeká na vyřízení hypotéky opravdu dlouho, ale v tomto případě se také může stát, že se k penězům na vysněné bydlení zkrátka nedostanete. Co pak v takovém případě můžete udělat?

modrý dům

Zkuste požádat o pomoc v nebankovní společnosti

Nebankovní společnosti jsou firmy, které oficiálně a legálně nabízejí půjčky hotovosti, ale nejsou spjaté s žádnou konkrétní bankou. V takovém případě je mnohem snazší získat třeba i hypotéku bez dokládání příjmů. Může tak získat až 70% potřebných prostředků na financování vámi zvolené nemovitosti, a to velmi rychle a snadno. Mnohdy ani nevadí záznamy v registrech dlužníků, nebo exekuce, protože nebankovním společnostem jde především o to, abyste spláceli, a jsou mnohem tolerantnější vůči vašim minulým prohřeškům. Kdo totiž někdy neudělal chybu? Co se splátek týče, lze se vždy domluvit, a úroková sazba bývá nízká, podobně jako tomu bude v bance, takže se nemusíte bát, že se ve výsledku nedoplatíte. V tomto případě je ideální volbou společnost Nebankovní hypotéky a úvěry, která nabízí dobu splatnosti až na 40 let, což samozřejmě záleží na věku žadatele.

rostoucí peníze

Nejste zde nijak vázání, a pokud by se vám podmínky časem přestaly pozdávat, můžete svoji hypotéku převést do banky, nebo kamkoliv si zamanete. Žádné poplatky předem nejsou vybírány, a ani později se nesetkáte s žádnými skrytými poplatky, což vám jistě uleví. Nebankovní společnost na vlastní náklady provede ocenění vámi zvolené nemovitosti, tudíž se tímto vůbec nemusíte trápit. Peníze můžete dostat velmi rychle od podpisu, na který však nikdo spěchat nebude. Jednoduše po vyplnění dotazníku a splnění náležitostí dostanete do rukou podklady, které si v klidu doma projdete, a až se budete cítit připraveni, žádost odevzdáte. A chvíli na to už se můžete stěhovat do nového bydlení.