Krásné řasy i bez kosmetičky

Categories:

Každá žena chce být krásná, a hlavně chce být sama se sebou spokojená. Některé se líčí, některým stačí jen řasenka. Make-up je záležitostí vysoce individuální, ale většina žen sáhne dennodenně jen po jednom kousku, kterým je řasenka. Bohaté, husté a krásně zatočené řasy jsou snem nejedné z nás, ale téměř žádná je od přírody krásné nemá. Proto si k nim musíme pomáhat jinak. Dobrým pomocníkem je již zmíněná řasenka, ale ani ta nepomůže, pokud není co líčit. Existují různá onemocnění, kvůli kterým řasy prostě nerostou, a potom je jakákoliv sebelepší řasenka zbytečná. Základem je péče o řasy. Oblíbeným kosmetickým přípravkem se stává sérum na růst řas https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html, které obsahuje několik přírodních složek. Ty stimulují kořínky a podporují tvorbu řas.

Patří mezi ně zejména

  1. ricinový olej, který podporuje růst řas i obočí,
  2. quinoa, která zabraňuje lámavosti řas a obočí,
  3. kofein, který stimuluje růst řas, obočí i vlasů,
  4. biotin, který zpevňuje vlasy, řasy i nehty a pokožku,
  5. arganový olej, který podporuje pevnost vlasů, řas i obočí.

oči s řasenkou

Díky těmto složkám při pravidelném používání séra docílíte skvělých výsledků. Stačí jej používat každý den před nanesením řasenky. Jednoduše jej naneste jako řasenku a necháte zaschnout. První výsledky můžete vidět již po pár týdnech. Je ale důležité přestat chodit na řasy ke kosmetičce, protože byste mohla narušit působení séra. Některým ženám totiž umělé řasy vypadávají častěji, takže byste se snažila o jejich růst opravdu zbytečně.

otevřená řasenka

Trápí vás i nedokonalé obočí, které chcete získat zpět? Používejte toto sérum i na obočí, protože složení pomáhá růst jak řasám, tak obočí. Důležitý je zejména ricinový olej, který si chválí ženy po celém světě. Jděte své kráse naproti, nevyhazujte zbytečně peníze za umělé řasy u kosmetičky, ale raději pečujte o svoje přírodní. Ušetříte mnoho peněz, a řasy budete mít zdravé a kvalitní.